Гомель, ул. Незалежности, 2а       +375-232-93-73-07       dk-kostyukovka@post.gomel.by

ПОБЕДЫ В САНКТ-ПЕТЕРБУРГЕ

С огромной гордостью поздравляем коллективы Дворца культуры «Костюковка» с победными местами в Международном конкурсе-фестивале «Призвание» (г. Санкт-Петербург)

  • Лауреаты I степени
    Танцевальный коллектив «Юность»
    Руководитель: Карпенко Анастасия Валерьевна
  • Лауреаты II степени
    Вокальный ансамбль «Ветеран»
    Руководитель: Колядич Анна Александровна
  • Лауреаты II степени
    Детский танцевальный коллектив «Родничок»
    Руководитель: Тимофеева Ирина Михайловна
  • Лауреаты II степени
    Народный вокальный ансамбль «Спадчына»
    Руководитель: Маляж Кристина Витальевна
  • Лауреаты II степени
    Вокальный ансамбль «Девчата»
    Руководитель: Колядич Анна Александровна
  • Лауреаты II степени
    Танцевальный коллектив «Юность»
    Руководитель: Карпенко Анастасия Валерьевна
  • Лауреаты II степени
    Образцовая вокальная студия «Виктория»
    Руководитель: Коршунова Виктория Андреевна
  • Лауреаты II степени
    Детский танцевальный коллектив «Топотушки»
    Руководитель: Груздова Юлия Андреевна

Мы гордимся нашими коллективами, желаем новых свершений, вдохновения и побед!
Благодарим руководителей за постоянный творческий поиск, ежедневный упорный труд и стремление самосовершенствования!

Победы в Санкт-Петербурге 1
Победы в Санкт-Петербурге 2
Победы в Санкт-Петербурге 3
Победы в Санкт-Петербурге 4
Победы в Санкт-Петербурге 5
Победы в Санкт-Петербурге 6
Победы в Санкт-Петербурге 7
Победы в Санкт-Петербурге 8

ПОБЕДЫ В САНКТ-ПЕТЕРБУРГЕ

С огромной гордостью поздравляем коллективы Дворца культуры «Костюковка» с победными местами в Международном конкурсе-фестивале «Призвание» (г. Санкт-Петербург)

  • Лауреаты I степени
    Танцевальный коллектив «Юность»
    Руководитель: Карпенко Анастасия Валерьевна
  • Лауреаты II степени
    Вокальный ансамбль «Ветеран»
    Руководитель: Колядич Анна Александровна
  • Лауреаты II степени
    Детский танцевальный коллектив «Родничок»
    Руководитель: Тимофеева Ирина Михайловна
  • Лауреаты II степени
    Народный вокальный ансамбль «Спадчына»
    Руководитель: Маляж Кристина Витальевна
  • Лауреаты II степени
    Вокальный ансамбль «Девчата»
    Руководитель: Колядич Анна Александровна
  • Лауреаты II степени
    Танцевальный коллектив «Юность»
    Руководитель: Карпенко Анастасия Валерьевна
  • Лауреаты II степени
    Образцовая вокальная студия «Виктория»
    Руководитель: Коршунова Виктория Андреевна
  • Лауреаты II степени
    Детский танцевальный коллектив «Топотушки»
    Руководитель: Груздова Юлия Андреевна

Мы гордимся нашими коллективами, желаем новых свершений, вдохновения и побед!
Благодарим руководителей за постоянный творческий поиск, ежедневный упорный труд и стремление самосовершенствования!

ссссссссссс

ПЕРАМОГІ Ў САНКТ-ПЕЦЯРБУРГУ

З велізарным гонарам віншуем калектывы Палаца культуры «Касцюкоўка» з пераможнымі месцамі ў Міжнародным конкурсе-фестывалі «Пакліканне » (г. Санкт-Пецярбург)

  • Лаўрэаты I ступені
    Танцавальны калектыў «Юнацтва»
    Кіраўнік: Карпенка Анастасія Валер’еўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Вакальны ансамбль «Ветэран»
    Кіраўнік: Калядзіч Ганна Аляксандраўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Дзіцячы танцавальны калектыў «Крынічка»
    Кіраўнік: Цімафеева Ірына Міхайлаўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Народны вакальны ансамбль «Спадчына»
    Кіраўнік: Маляж Крысціна Вітальеўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Вакальны ансамбль «Дзяўчаты»
    Кіраўнік: Калядзіч Ганна Аляксандраўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Танцавальны калектыў «Юнацтва»
    Кіраўнік: Карпенка Анастасія Валер’еўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Узорная вакальная студыя «Вікторыя»
    Кіраўнік: Коршунава Вікторыя Андрэеўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Дзіцячы танцавальны калектыў «Тапатушкі»
    Кіраўнік: Груздава Юлія Андрэеўна

Мы ганарымся нашымі калектывамі, жадаем новых здзяйсненняў, натхнення і перамог!
Дзякуем кіраўнікоў за пастаянны творчы пошук, штодзенны упартая праца і імкненне самаўдасканалення!

Победы в Санкт-Петербурге 1
Победы в Санкт-Петербурге 2
Победы в Санкт-Петербурге 3
Победы в Санкт-Петербурге 4
Победы в Санкт-Петербурге 5
Победы в Санкт-Петербурге 6
Победы в Санкт-Петербурге 7
Победы в Санкт-Петербурге 8

ПЕРАМОГІ Ў САНКТ-ПЕЦЯРБУРГУ

З велізарным гонарам віншуем калектывы Палаца культуры «Касцюкоўка» з пераможнымі месцамі ў Міжнародным конкурсе-фестывалі «Пакліканне » (г. Санкт-Пецярбург)

  • Лаўрэаты I ступені
    Танцавальны калектыў «Юнацтва»
    Кіраўнік: Карпенка Анастасія Валер’еўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Вакальны ансамбль «Ветэран»
    Кіраўнік: Калядзіч Ганна Аляксандраўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Дзіцячы танцавальны калектыў «Крынічка»
    Кіраўнік: Цімафеева Ірына Міхайлаўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Народны вакальны ансамбль «Спадчына»
    Кіраўнік: Маляж Крысціна Вітальеўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Вакальны ансамбль «Дзяўчаты»
    Кіраўнік: Калядзіч Ганна Аляксандраўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Танцавальны калектыў «Юнацтва»
    Кіраўнік: Карпенка Анастасія Валер’еўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Узорная вакальная студыя «Вікторыя»
    Кіраўнік: Коршунава Вікторыя Андрэеўна
  • Лаўрэаты II ступені
    Дзіцячы танцавальны калектыў «Тапатушкі»
    Кіраўнік: Груздава Юлія Андрэеўна

Мы ганарымся нашымі калектывамі, жадаем новых здзяйсненняў, натхнення і перамог!
Дзякуем кіраўнікоў за пастаянны творчы пошук, штодзенны упартая праца і імкненне самаўдасканалення!

ссссссссссс

Перейти к содержимому